Angličtina s Luckou 

Veľmi rada komunikujem... s ľudmi, zvieratami, prírodou. A keďže mám zároveň záľubu v anglickom jazyku, využívam ho ako komunikačný prostriedok vždy, keď sa mi naskytne príležitosť. Som vďačná za možnosť pôsobiť 16 rokov v anglicky hovoriacich krajinách, kde som používala tento jazyk v každodennom živote. Ako matka sa zaujímam o lingvistický vývoj dieťaťa a schopnosť detí komunikovať v cudzom jazyku. A z vlastnej skúsenosti potvrdzujem, že vystavovanie dieťaťa kontextu cudzieho jazyka je pre dieťa obohacujúcim zážitkom. Vyučujem angličtinu pre deti zábavnou a kreatívnou formou, rešpektujúc filozofiu Marie Montessori.


Budovanie modelovej železnice s Martinom

Som veľký obdivovateľ techniky, no najmä vlakov. Prvý model vlaku som dostal asi v troch rokoch a odvtedy sa so mňa stal zberateľ. Rád by som svoje skúsenosti posunul ďalej deťom a teším sa, ako budeme spoločne počas celého roka stavať od základov model krajiny, v ktorej bude osadená železnička. 


Joga s Evkou

Cvičenie jogy u detí pozitívne pôsobí na koncentráciu, rozvíja kreativitu, intuíciu, schopnosť sebavyjadrenia a podporuje sebavedomie. Prináša tiež deťom všetkých vekových skupín aktívny pohyb, radosť a vnútorné naplnenie. V nesúťaživom prostredí učí joga empatii a harmónii, živé deti skľudní a tie menej aktívne naopak povzbudí k činnosti. Hravá forma detskej jogy môže byť tiež skvelým kompenzačným doplnkom všetkých súťažných športov vašich detí, a to v priebehu celého ich vývoja až do dospelosti. Viac na www.yogashala.sk.